Środowisko - nasza wspólna sprawa
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 9:00 - 17:00

Środowisko - nasza wspólna sprawa


Ochrona środowiska jest coraz popularniejszym tematem nie tylko wśród obywateli ale także w środowisku biznesowym. 

Unia Europejska od lat dąży do znaczącej redukcji emisji gazów cieplarnianych i transformacji gospodarki w stronę neutralności klimatycznej. W ogłoszonym niedawno przez Komisję Europejską ogromny pakiet legislacyjnym wymagania względem krajów członkowskich zostały znacząco zwiększone. Jednak razem z wymaganiami przyjdą także nowe środki unijne które warto zagospodarować.

 

Takżę konsumenci są coraz bardziej świadomi w wyborze produktów i usług, zwracając uwagę nie tylko na jakość i cenę ale także na ogólną politykę firmy. Niedawno modne stało się hasło “zerowy ślad węglowy”. Wyzwanie związane z realizacją tego celu podjęły zarówno małe firmy jak i wielkie korporacje. Idealnym przykładem może być tutaj koncern Google który zobowiązał się osiągnąć zerowy ślad węglowy do 2030 roku.

 

 

Liczy się każdy krok i każda inicjatywa. Także nasze biuro rachunkowe, wdrożyło już kilka lat temu rozwiązania ICT, mające na celu ograniczenie produkcji dokumentów w formie papierowej. Planujemy na przyszłość dalszy rozwój systemów informatycznych, co zapewni nam nie tylko podążanie za modnym i znaczącym trendem ale i ułatwi oraz przyśpieszy codzienną pracę. Do tego samego zachęcamy także Państwa firmy. Dlatego gorąco polecamy zapoznanie się z tematem kredytów węglowych i skorzystanie z pomocy specjalistów w modernizacji Państwa firm.