Blog biura rachunkowego TAXFIT
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 9:00 - 17:00

Blog księgowy

Na naszym blogu znajdą Państwo informacje na temat zmian w przepisach podatkowych, ciekawostki ze świata księgowości, porady dotyczące efektywnego prowadzenia i zarządzania swoją firmę i wiele innych przydatnych informacji. Nieważne czy Państwa firma mieści się w pobliżu naszej lokalizacji w Gliwicach, Katowicach czy Zabrzu albo na drugim końcu Polski. Zawsze warto być na bieżąco z informacjami.

Wsparcie z Tarczy antykryzysowej dla kolejnych branż

Od dziś kolejni przedsiębiorcy mogą składać wnioski o świadczenie postojowe i zwolnienie z opłacania składek ZUS. Wsparcie obejmie właścicieli sklepików szkolnych, pilotów wycieczek oraz przewodników turystycznych w muzeach.

Czytaj więcej

Koła Gospodyń Wiejskich w walce z Covid

Covid szaleje, rządy wszystkich krajów w europie starają się przeciwdziałać pandemii i namawiać ludzi do szczepień prewencyjnych. Niestety nie wszędzie wygląda to tak samo. Polska pod tym względem zaczyna przypominać bardziej cyrk niż poważna Państwo prawa.

Czytaj więcej

Nowa odsłona Urzędu Pracy

Jak podaje gov.pl szykują się dość pokaźne zmiany w Powiatowych Urzędach Pracy. Od dawna te skostniałe instytucje nie realizują swojego głównego celu czyli wsparcia społeczeństwa w znajdowaniu nowej pracy.

Czytaj więcej