Blog biura rachunkowego TAXFIT
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 9:00 - 17:00
Dofinansuj swój pomysł

PARP - Dofinansuj swój pomysł

Masz pomysł na nowy biznes, chcesz rozwinąć już istniejący lub wprowadzić na rynek nowy typ produktu? Często największą przeszkodą jest źródło finansowania… ale czy aby na pewno?

Czytaj więcej
Zdrowe uzależnienie

Zdrowe uzależnienie dla przedsiębiorców

Sr. Oliver Wendell Holmes, amerykański pisarz i lekarz powiedział kiedyś: ‘'Obłęd to logika ścisłego umysłu, który się przeforsował’'. A czy Wy dajecie odpocząć swojej głowie i... ciału?  

Czytaj więcej
Znacząca ulga PIT dla młodych osób

Znacząca ulga PIT dla młodych osób

Od wczoraj  (tj. 1 sierpnia 2019r.) obowiązują nowe przepisy. Wprowadzona została nowa ulga w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) dla osób do 26-tego roku życia. Ponad 2 miliony młodych pracowników zostanie objęte tą ustawą.

Czytaj więcej
TAXFit - Biuro rachunkowe w Gliwicach

Co to jest profil zaufany

Z czym kojarzy nam się urząd? Kolejki, opóźnienia, niekończąca się papierologia, niekompetentni pracownicy i ogólna strata czasu. Oczywiście ten obraz jest mocno przesadzony i krzywdzący ponieważ większość urzędów czy to skarbowych czy siedziby ZUS mocno się zmieniła od lat 90-tych. Jednak czy wszystkie?

Czytaj więcej
5 rad jak zapomnieć o problemach na wakacjach

5 rad jak zapomnieć o problemach na wakacjach

Sezon urlopowy w pełni, pogoda w tym roku dopisuje, upały jak nad morzem śródziemnym, ale czy potrafimy w pełni docenić i wykorzystać wakacje? Na co dzień żyjemy pracą, poświęcamy na nią minimum 40 godzin tygodniowo, prowadząc własne przedsiębiorstwo nawet dużo więcej. 

Czytaj więcej
12345