Blog biura rachunkowego TAXFIT
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 8:00 - 16:00

Blog księgowy

Na naszym blogu znajdą Państwo informacje na temat zmian w przepisach podatkowych, ciekawostki ze świata księgowości, porady dotyczące efektywnego prowadzenia i zarządzania swoją firmę i wiele innych przydatnych informacji. Nieważne czy Państwa firma mieści się w pobliżu naszej lokalizacji w Gliwicach, Katowicach czy Zabrzu albo na drugim końcu Polski. Zawsze warto być na bieżąco z informacjami.

Nowa odsłona Urzędu Pracy

Jak podaje gov.pl szykują się dość pokaźne zmiany w Powiatowych Urzędach Pracy. Od dawna te skostniałe instytucje nie realizują swojego głównego celu czyli wsparcia społeczeństwa w znajdowaniu nowej pracy.

Czytaj więcej

Zapisz się do TAX FREE

Pierwszego lipca ruszyła rejestracja do systemu informatycznego na na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych. 

Czytaj więcej

Lepsze wielkie czy małe?

“Wielkie inwestycje to impuls do rozwoju krajowej gospodarki oraz zapewnienia jej konkurencyjności… Polskie spółki Skarbu Państwa inwestują na niespotykaną dotąd skalę, czyniąc polski przemysł nowoczesnym i przywracając polską gospodarkę na ścieżkę szybkiego wzrostu po pandemii koronawirusa.”

Czytaj więcej

Czy są ludzie stworzeni do biznesu?

Każdy przedsiębiorca miewa chwile zwątpienia. Zastanawia się czy podjęty trud jest wart potencjalnych zysków, czy nie wybrać innej życiowej drogi oraz czy ma tą magiczną “smykałkę do interesów”.

Czytaj więcej