Blog biura rachunkowego TAXFIT
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 9:00 - 17:00

Blog księgowy

Na naszym blogu znajdą Państwo informacje na temat zmian w przepisach podatkowych, ciekawostki ze świata księgowości, porady dotyczące efektywnego prowadzenia i zarządzania swoją firmę i wiele innych przydatnych informacji. Nieważne czy Państwa firma mieści się w pobliżu naszej lokalizacji w Gliwicach, Katowicach czy Zabrzu albo na drugim końcu Polski. Zawsze warto być na bieżąco z informacjami.
Minister się bawi w najlepsze - my płacimy

Minister się bawi w najlepsze - my płacimy

Jakiś czas temu pisaliśmy o skandalicznym wręcz nieprzygotowaniu ministerstwa cyfryzacji do obecnej epidemii, o tym jak aplikacja mająca pomagać w kwarantannie nie działa i jak minister łamie jawnie przepisy zmuszając uczniów do podawania swoich danych osobowych zagranicznym firmą. Czy coś się zmieniło. O tak! 

Czytaj więcej
Czy można świętować Majówkę w większym gronie

Co z Majówką? 27-tego będzie prawdopodobnie ważna zmiana.

Ludzie różnie reagują na święta w Polsce. Niemal każde święto ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Cześć ludzi obchodzi je wraz z pełną religijną czy historyczną otoczką, a część ostentacyjnie neguje traktując jako dodatkowe dni wolne. Jest jednak jedno święto nadrzędne które zawsze łączy a nie dzieli.

Czytaj więcej