Zus nadal liderem pozytywnych zmian
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 8:00 - 16:00

Zus nadal liderem pozytywnych zmian


W naszych wpisach zawsze chwalimy pozytywne zmiany w urzędach z którymi jako przedsiębiorcy i księgowi mamy częstą styczność. Po raz kolejny ZUS udowania, że po latach skostnienia staje się najbardziej innowacyjną placówką.

Wiele zmian które wprowadzono w ZUS już chwaliliśmy. Pisaliśmy między innymi o “Małym ZUSie Plus” a także o rozwiązaniach technologicznych takich jak spotkania ze specjalistami online. Niedawno jednak Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o tym, że został doceniony na własnej stronie internetowej.

 

Otrzymał on nagrodę w postaci statuetki eDukata podczas IX Kongresu Płatności Bezgotówkowych. Jest ona przyznawana za szczególne osiągnięcia w branży płatności bezgotówkowych. Urząd został wyróżniony w kategorii „najlepsza inicjatywa na rzecz edukacji finansowej” za swoją kampanię informacyjno-edukacyjną  „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Kampania ta dotyczyła rozpowszechniania wiedzy - głównie wśród seniorów - na temat usług bankowych, które pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa związanego z finansami. Popieramy i mamy nadzieję że dzięki takim działaniom historię oszustw takich jak niesławny numer “na wnuczka” odejdą w zapomnienie. Więcej o wyróżnieniu:

https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/2/zus-z-nagroda-edukat/4036008