Blog biura rachunkowego TAXFIT
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 9:00 - 17:00

Blog księgowy

Na naszym blogu znajdą Państwo informacje na temat zmian w przepisach podatkowych, ciekawostki ze świata księgowości, porady dotyczące efektywnego prowadzenia i zarządzania swoją firmę i wiele innych przydatnych informacji. Nieważne czy Państwa firma mieści się w pobliżu naszej lokalizacji w Gliwicach, Katowicach czy Zabrzu albo na drugim końcu Polski. Zawsze warto być na bieżąco z informacjami.

Ile kosztują nas przepychanki z UE

Odpowiedź jest prosta - 265 miliardów złotych czyli około 7000zł na obywatela, w czasach kiedy te pieniądze są najbardziej potrzebne w pobudzeniu gospodarki zrujnowanej przez pandemię.

Czytaj więcej

Wsparcie z Tarczy antykryzysowej dla kolejnych branż

Od dziś kolejni przedsiębiorcy mogą składać wnioski o świadczenie postojowe i zwolnienie z opłacania składek ZUS. Wsparcie obejmie właścicieli sklepików szkolnych, pilotów wycieczek oraz przewodników turystycznych w muzeach.

Czytaj więcej

Koła Gospodyń Wiejskich w walce z Covid

Covid szaleje, rządy wszystkich krajów w europie starają się przeciwdziałać pandemii i namawiać ludzi do szczepień prewencyjnych. Niestety nie wszędzie wygląda to tak samo. Polska pod tym względem zaczyna przypominać bardziej cyrk niż poważna Państwo prawa.

Czytaj więcej