Warto skorzystać z dofinansowania na starcie
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 8:00 - 16:00

Warto skorzystać z dofinansowania na starcie


Do wyboru mamy dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, rolniczej lub wniesienia wkładu do spółdzielni socjalnej. 

Na wstępie należy zaznaczyć że nasze biuro księgowe TaxFit w Gliwicach chętnie pomaga w założeniu działalności w duchu przyszłej współpracy z potencjalnymi klientami więc nawet jeśli nie mają Państwo jeszcze założonej działalności warto się do nas zgłosić i dowiedzieć co możemy dla Państwa zrobić.


Jedną z takich rzeczy jest podpowiedź o możliwościach uzyskania dofinansowań na start. Ogólne wymagania są podobne, lecz szczegóły mogą się różnić w zależności od regionu czy województwa. Jeśli spełnimy warunki, przygotujemy dokumenty i przejdziemy cały proces poprawnie możemy zyskać naprawdę wiele bo aż:

  • sześciokrotność przeciętnego wynagrodzenia - w przypadku zobowiązania do prowadzenia działalności gospodarczej, rolniczej lub członkostwa w spółdzielni socjalnej nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy,

  • piętnastokrotność przeciętnego wynagrodzenia - w przypadku zobowiązania do prowadzenia działalności gospodarczej, rolniczej lub członkostwa w spółdzielni socjalnej nieprzerwanie przez okres co najmniej 24 miesięcy.

Przepisy w tym względzie dość często się zmieniają i aktualne poznają Państwo kontaktując się z nami lub pod adresem https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-dofinansowania-do-rozpoczecia-dzialalnosci-gospodarczej-rolniczej-lub-wniesienia-wkladu-do-spoldzielni-socjalnej