Biuro księgowe w Gliwicach - w czym możemy pomóc?
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 9:00 - 17:00

Biuro księgowe w Gliwicach - w czym możemy pomóc?

Biuro księgowe w Gliwicach - w czym możemy pomóc?

Szukając Biura Ksiągowego w Gliwicach warto rozważyć nasza ofoertę. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Państwu jej część.

Często piszemy o zaletach i cechach jakie powinno posiadać dobre Biuro Księgowe. Dziś postanowiliśmy się przypomnieć że to cechy które nie są obce firmie TAXFit. Oto tylko kilka z długiej listy naszych usług księgowych.

 

Przygotowanie dokumentacji w przypadku rozpoczęcia, zawieszenia lub zamknięcia działalności gospodarczej. Nie jest to proces trudny, a dokumentów co prawda nie ma wiele ale dobrze jest wiedzieć co w nich wpisać aby oszczędzić sobie kilkukrotnego zgłaszania poprawek chociażby do CEIDG. Dzięki naszej pomocy, przygotujemy wspólnie z Państwem komplet dokumentów i sprawdzimy czy niczego nie brakuje przed ich złożeniem.

 

Formy opodatkowania - pomoc prz wyborze najkorzystniejszej. Być VATowcem czy nie być VATowcem to nie jedyne pytanie jakie sobie zadajemy. Dla wielu osób duży kłopot stanowi także podatek dochodowy. Wbrew obiegowej opinii jest więcej opcji niż podatek liniowy albo nieliniowy. Jakie i kiedy możemy skorzystać z innej formy opodatkowania? Tego dowiecie się Państwo w naszym Biurze Księgowym, gdzie przedyskutujemy i przeanalizujemy wszystkie najkorzystniejsze możliwości. 

 

Analiza i doradztwo związane z ubezpieczeniami społecznymi, zdrowotnymi i obowiązkami wobec pracowników. W gąszczu zmieniających się przepisów łatwo zgubić i odnaleźć. Zgubić można samego siebie, rzeczy które wydaje nam się że zrobiliśmy, powinniśmy zrobić czy w ogóle nie wiemy że są do zrobienia. Odnaleźć za to można urzędnika z grzywną, a właściwie to on chętnie odnajdzie nas aby ją wręczyć. Dlatego warto w tym gąszczu mieć sprawdzonego przewodnika który zadba o to aby nic się u Państwa w firmie nie zgubiło i żeby nadgorliwy urzędnik nie odnalazł żadnych niedociągnięć. 


Wyprowadzanie zaległości księgowych które nawarstwiły się przez nieumyślne działanie. Nie ważne czy jestesmy już w trakcie kontroli czy niedługo jej się spodziewamy, zawsze warto przejrzeć księgi, przygotować w razie potrzeby “czynny żal” albo przeanalizować Kodeks Karny Skarbowy. Warto nie robić tego samemu i poprosić o pomoc fachowców. My jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, a jeżeli są nimi od dawna to kontrola nie musi być wcale stresująca, ponieważ dbając o najwyższą jakość usług księgowych prowadzimy rachunkowość w Państwa firmie bezbłędnie. Dzięki temu wizyta urzędnika to tylko formalność, o czym świadczy fakt że do tej pory przeszliśmy 100% pozytywnych kontroli i nie zamierzamy zaniżyć tej średniej.