Blog biura rachunkowego TAXFIT
Zamknij
+48 505 536 664
Pon - Pt : 8:00 - 16:00

Blog księgowy

Na naszym blogu znajdą Państwo informacje na temat zmian w przepisach podatkowych, ciekawostki ze świata księgowości, porady dotyczące efektywnego prowadzenia i zarządzania swoją firmę i wiele innych przydatnych informacji. Nieważne czy Państwa firma mieści się w pobliżu naszej lokalizacji w Gliwicach, Katowicach czy Zabrzu albo na drugim końcu Polski. Zawsze warto być na bieżąco z informacjami.

Spór o praworządność - część 2

Dziś dalszy temat tego czym jest spór o praworządność. Czy polacy mają prawo do paranoi? Kto jest nadgorliwy w całym temacie? Ile możemy zyskać, a ile stracić?

Czytaj więcej

Spór o praworządność - część 1

Polska i Węgry toczą zacięty bój z Unią Europejska o zapisy dotyczące praworządności. Prawicowi polscy politycy twierdzą że Unia chce nam narzucić własny kierat światopoglądowy porównując ją w skrajnych przypadkach do reżimu sowieckiego z czasów PRL. 

Czytaj więcej

Pierwsze kroki z kasą fiskalną

Jeśli nasza działalność gospodarcza wymaga posiadania kasy fiskalnej sam zakup urządzenia to nie wszystko. Poniżej prosty poradnik co trzeba zrobić i o czym pamiętać rejestrując po raz pierwszy nasze urządzenie.

Czytaj więcej